Plekitööd Lääne-Virumaal

Plekk on ilmastikukindel, universaalne ja hõlpsasti töödeldav materjal. Materjalide valik on lai, alates selle koostisest, paksusest ja värvivalikust. Seetõttu leiab ta laialdast kasutamist mitte ainult lihtsalt katuse kattematerjalina, vaid ka kõikvõimalike muude komponentidena, mida hoonete juures on vajalik luua – akna ja sokliplekid, korstnamütsid ja katted, neelu ja müüriplekid.

Eestimaa kliima on hoonetele korralik väljakutse. Vahelduvad temperatuurid, suur õhuniiskus ning vihm nõuavad lahendusi, mis kaitseksid maju vihma ja niiskuskahjustuste eest. Sõltumata sellest, kas tegemist on uue või renoveeritava hoonega, on katus vundamendi järel kõige olulisem komponent. Näiteks ei ole mõtet vanale majale paigaldada uut fassaadi, kui katuse ja vihmaveesüsteemide puuduste tõttu hakkavad uuesti tekkima kahjustused.

Möödas on ajad, mil ise või naabrimees plekikääride ja puuhaamriga pusides klopsis valmis aknaplekid või katuse harjaplekid. Kliendid hindavad ja väärtustavad tänapäeval töö kvaliteeti ja professionaalsust. Materjalide asjatundlik valik, lahenduse praktilisus ja esteetiline välimus on olulised komponendid, mille alusel kliendid langetavad valiku.

Nagu eelnevalt mainitud, on plekk universaalne ja kergelt töödeldav materjal. Kaasaegne CNC metalli töötluspink võimaldab luua igale kliendile sobiva lahenduse, mis vastab just tema vajadustele, objekti iseloomule ja ehituslikele nõudmistele.

Kliendid mõistavad, et kaalutletud langetatud otsused suurendavad objekti väärtust pikas perspektiivis, olgu see siis eramu või tööstusobjekt. Näiteks korralik plekist korstnamüts pikendab korstna eluiga, takistades uut või vana korsten ilmastikumõjude eest.

 

 

 

 Vana korstna restaureerimisel on mõtet kohe kaaluda lahendusi, mis väldiksid vajadust juba mõne aasta möödudes sama töö uuesti ette võtta. Plekist materjalide lai valik annab samuti võimaluse anda vanale korstnale uus ja atraktiivsem välimus.

Lisaks eeltoodule tuleb arvesse võtta ka plekist lahenduste keskkonnasõbralikkust. Eelkõige peame siin silmas lahenduste pikaealisust. Mida pikem on lahenduse kasutusiga, seda väiksem on selle ökoloogiline jalajälg. Lisaks sellele aitavad professionaalsed plekist katuse ja muud ehituslikud lahendused säilitada ja kaitsta näiteks puitmajade fassaade niiskuss ja veekahjustuste eest, pikendades ka nende kasutusiga ja vähendades vajadust nende pideva viimistluse või halvemal juhul väljavahetamise järele.

Meie firmal on aastate pikkune kogemus katuste ehitamisel, kuid populaarsemaks teenuseks on plekitööd Lääne-Virumaal. Võtke meiega ühendust ja meie kodulehel ja vastame Teile esimesel võimalusel!